Kapcie Befado – pewne kroki Twojego dziecka

0
1524

Wpływają na rozwój i postawę malucha. Są równie ważne, jak obuwie zewnętrzne. Jakie kupić, kiedy bobas stawia pierwsze kroki, a jakie, kiedy zaczyna swoją podróż ze szkołą? Sprawdź czym się kierować w wyborze domowych bamboszy, by Twoje dziecko mocno stało w nich na nogach.

Dlaczego kapcie są dla dzieci ważne?

To ich pierwsze obuwie w życiu. Ma nie tylko ocieplać małe stopy, ale przede wszystkim zapewnić im wygodę i bezpieczeństwo. Dziecko poprzez pierwszą parę butów uczy się kontaktu z dodatkowym materiałem na nodze. To jakie są jego pierwsze kapcie, wpływa na rozwój jego chodu i całej postawy. W kapciach Befado maluch może stawiać pewne kroki, bo we właściwy sposób utrzymują stopę dziecka i zapewniają mu płynność ruchów. Dobre kapcie są jak przyjaciel – otulają delikatną skórę stóp Twojego dziecka.

Jakie powinny być dobre kapcie dla dziecka?

Przede wszystkim muszą wspierać jego rozwój. Małe stopy powinny czuć się w nich wygodnie i stabilnie. Domowe obuwie powinno zapewniać dziecku swobodę poruszania i być odpowiednio dopasowane do nóżek. Ma pomagać w chodzie, zwłaszcza kiedy maluch zaczyna stawiać pierwsze kroki. Kapcie Befado wspierają kroki Twojego dziecka, ponieważ:

  • są wygodne i stabilne,
  • nie stwarzają żadnych trudności w stawianiu kroków,
  • zapewniają odpowiednią przyczepność do podłoża,
  • są wykonane z naturalnych materiałów,
  • noga w nich oddycha,
  • są wytrzymałe,
  • mają elastyczną powierzchnię, która dopasowuje się do ruchów dziecka.

Zapięcie a łatwość chodzenia

Rzepy, sznurówki, czy wkładane? Te pierwsze wygrywają zawsze. Są wygodne przede wszystkim dla rodziców małego dziecka, bo ułatwiają wkładanie i ściąganie bucików. Należy jednak pamiętać, że maluch z czasem będzie musiał uczyć się sznurowania. Zwłaszcza jeśli obudzi się w nim duch sportowca lub po prostu, będzie musiał na zaliczenie udowodnić tę umiejętność. W ofercie kapci Befado masz do wyboru sporo wiązań. Wybierz to, co odpowiada dziecku i Tobie. Niech codzienne zakładanie pantofli będzie przyjemne.

Jakie kapcie dla Twojego dziecka?

Wygodne i ładne. Dziecko lubi często chodzić na boso. Jeśli chcesz zachęcić je do noszenia kapci, zwłaszcza zimą, wybierz mu takie, które będą prezentować to, co lubi. Twój syn identyfikuje się ze Spidermanem? Kup mu bambosze z jego ulubionym bohaterem. Kapcie Befado przyciągają ciekawość dziecka różnorodnością kolorów, dodatków i przede wszystkim sylwetkami postaci z ich ulubionych bajek. Pastelowy róż, księżniczki i kokardki z pewnością ucieszą małą królewnę. Niebieskie z Zygzakiem lub zielone jak murawa do piłki nożnej pokażą, co kocha Twój syn. To ważne by dziecko mogło identyfikować się z tym, co sprawia mu przyjemność, bo w ten sposób uczy się swoich emocji.

Oferta wygodna dla dziecka i rodzica

Sklep z obuwiem dla dzieci powinien zawierać wszystko to, co potrzebuje Twoje dziecko. Może oprócz letnich kapci potrzebujesz ciepłych, skórzanych bamboszy na zimę? Niech Twoje dziecko nie marznie i się nie przeziębia. Idziecie na basen? Świetnie, ale pamiętaj o klapkach. W szkole dziecko może się pośliznąć, kiedy bawi się z rówieśnikami w berkach. Kup mu takie kapcie na przebranie, by podeszwa była chropowata i zapewniała dobrą przyczepność.  W ofercie sklepu Dorotka znajdziesz nie tylko kapcie, ale takie obuwie, jakie potrzebuje Twoje dziecko. Sportowe, zamienne i profilowane. Zadbaj o komfort chodzenia i piękną postawę Twojego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here