Mały elegant

0
1553
mały elegant
fot. pexels.com

Mali chłopcy również lubią być ubierani elegancko na różne okazje. Zwłaszcza, gdy widzą, jak ich tata zakłada garnitur i krawat, wówczas na jego podobieństwo, chcą mieć podobny strój okolicznościowy. I rodzice cieszą się, gdy ich mały synek prezentuje się bardzo dostojnie.

Zobacz też: http://www.blogprasa.pl/garnitury-dla-dzieci/

Mały przystojniak

W każdej rodzinie babcie, ciocie oraz wujkowie lubią rozpieszczać swoich małych wnuków, kuzynów czy chrześniaków. Bardzo często fundują im różne zabawki oraz stroje okolicznościowe, w których dziecko prezentuje się elegancko i słodko.

I nie jest to wcale złym pomysłem, jeśli tylko malec się na to godzi. Wielu małych chłopców również lubi być elegancko ubranym, na różne imprezy okolicznościowe oraz święta. Czują się wtedy doroślej i cieszą się, że przypominają tatę lub ulubionego wujka, który zakłada podobne ubrania.

W co ubierać małego eleganta?

Jeśli chcemy stroić naszego małego chłopca, wówczas możemy pomyśleć o modnych akcesoriach dla dzieci. Mogą to być śmieszne muszki, małe krawaciki czy kamizelki pod kolorową koszulę. Taki outfit doskonale sprawdzi się na wielu uroczystościach rodzinnych i nie tylko!

A jeśli okazja jest poważniejsza, możemy maluszkowi założyć mały garnitur, w którym z pewnością będzie prezentował się elegancko i dostojnie. Na pewno swoim wyglądem zdobędzie serce niejednej ciotki i przyciągnie uwagę fotografa.

Syn nie chce ubierać się elegancko

Jeśli wasze dziecko nie chce zakładać garnituru ani żadnych eleganckich dodatków, zastanówcie się razem z nim, co najbardziej lubi nosić i wypracujcie kompromis. Jeśli dziecko lubi odzież sportową z wizerunkiem ulubionych bohaterów z kreskówek czy gier, wówczas możecie mu zaoferować outfit bardziej casualowy, czyli koszulkę z ulubioną postacią, a na nią elegancką sportową marynarkę z bawełny.

Taki strój również może się prezentować elegancko i podkreślać indywidualny styl waszego malucha! Do tego spytajcie małego, jakie dodatki się mu podobają. Być może to jakieś zawiadiackie spinki do koszuli albo okulary zerówki – wówczas efekt wow jest murowany!

Przeczytaj też: http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/dziecko-recytuje/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here