Jaki wózek wielofunkcyjny 2 w 1 wybrać?

0
1672

Wózek jest jednym z elementów wyprawki niemowlęcia, któremu poświęcamy bardzo dużo czasu przy wyborze. Chcemy wybrać taki wózek, aby zapewnić dziecku jak największy komfort oraz wygodę. Ważne jest także by dany model był odpowiednio funkcjonalny. Ograniczeniem może stać się budżet rodziców, dlatego też w tym wypadku najlepiej zdecydować się na wózek wielofunkcyjny 2 w 1. Jaki wybrać by być zadowolonym z zakupu?

Co wyróżnia wózki wielofunkcyjne 2 w 1?

Podstawową zaletą wózków wielofunkcyjnych 2 w 1 jest fakt, iż posiada dwie funkcje. W pierwszych miesiącach życia maluszka posłuży nam jako wózek głęboki z gondolą. Następnie ,gdy dziecko podrośnie, stanie się wygodną i poręczną spacerówką. Wszystkie elementy służące do przemiany znajdziemy w zestawie z wózkiem.

Zalety wózków wielofunkcyjnych 2 w 1

Do najważniejszych zalet wózków wielofunkcyjnych 2 w 1 możemy zaliczyć fakt, iż nie ma tu potrzeby zakupu dwóch oddzielnych wózków co najmniej przez 2 pierwsze lata życia naszego maluszka. Kupno wózków 2 w 1 to zdecydowanie tańsza opcja niż w przypadku zakupu osobnych wózków. Dodatkowo na rynku znajdziemy bardzo duży wybór modeli, ważna jest także ich bardzo łatwa dostępność. Wysoka funkcjonalność to kolejna zaleta, dla której warto zdecydować się na wózek wielofunkcyjny 2 w 1. Dodatkowym aspektem jest wygoda dziecka oraz niekłopotliwe przechowywanie wózka wielofunkcyjnego w odróżnieniu od dwóch oddzielnych wózków.

Wózki wielofunkcyjne 2w1 czy 3w1?

Tak naprawdę jedyną różnicą pomiędzy tymi dwom produktami, jest fakt, iż wózki 3w1 posiadają dodatkowo nosidełko samochodowe zwane inaczej kołyską. Jednak nie do końca jest to opłacalne. Nosidełko dołączone do zestawu niekoniecznie spełnia normy w zakresie bezpieczeństwa dotyczące przewozu malucha w samochodzie. Dlatego też często zachodzi potrzeba zakupu fotelika dziecięcego oddzielnie. Co za tym idzie niepotrzebnie wydajmy więcej. Kupując wózki wielofunkcyjne 2w1 w https://zakupydladzieci.pl/pl/c/Foteliki-samochodowe/126 i nosidełko osobno mamy pewność maksymalnej ochrony naszego maluszka oraz wysokiego komfortu.

Wózki wielofunkcyjne 2w1 czy głęboki + spacerówka?

Jednym z dylematów młodych rodziców jest pytanie czy lepiej zakupić wózki wielofunkcyjne 2 w 1 czy może zainwestować w gondole i spacerówki. Bez wątpienia wózki wielofunkcyjne to wygodniejsza i tańsza opcja. Kupno wózka głębokiego oraz spacerówki zawsze wiąże się z większymi kosztami. Zakup wózków wielofunkcyjnych 2 w 1 stał się złotym środkiem dla wielu rodziców małych pociech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here