Oczyszczacze powietrza do 2000 zł

0
976
Oczyszczacze powietrza do 2000 zł

Polska to kraj w którym gołym okiem widać , że powietrze jest zanieczyszczone, szczególnie w sezonie grzewczym, gdzie występowanie smogu jest znaczące. Unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia stanowią niemałe zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia osób narażonych na długotrwałe wdychanie szkodliwych substancji.

We własnym domu można poradzić sobie z sytuacją, korzystając z nowoczesnych urządzeń jakimi są oczyszczacze powietrza.

Dlaczego zanieczyszczone powietrze to zagrożenia dla zdrowia?

W powietrzu unoszą się nie tylko tlen i niezbędne substancje, ale także zanieczyszczenia, szczególnie w okresie jesienno-zimowych gdzie dodatkowo występuje smog. To właśnie smog a w zasadzie zawarte w nim pyły zawieszone stanowią największe zagrożenia dla organizmu. Pyły PM 2.5 z łatwością przedostają się w głąb organizmu, wywołując negatywne dla zdrowia skutki. Długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń powietrza wywoływać może między innymi:

  • częstsze zachorowania na choroby układu oddechowego, a także alergie
  • brak koncentracji i obniżone samopoczucie
  • kłopoty z sercem i krążeniem
  • problemy związane z bezsennością
  • obniżoną wagę urodzeniową płodu
  • występowanie nowotworów.

Negatywny wpływ zanieczyszczeń na organizm jest odczuwalny ,a jego skutki mogą być dalece idące i pojawiać się mogą dopiero po jakimś czasie, dlatego to tak groźne. Warto wykorzystać nowoczesny sposób na eliminację najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń.

Tani oczyszczacz powietrza, skuteczna eliminacji zanieczyszczeń

Oczyszczacze powietrza to skuteczna metoda na eliminację groźnych zanieczyszczeń, a co za tym idzie także skutków. To, że przebywamy w pomieszczeniu wcale nie oznacza, że unikamy wdychanie zanieczyszczeń, które z łatwością przedostają się do naszych domów. Tani oczyszczacz powietrza jak popularny oczyszczacz Sharp KC-A60EUW, dzięki złożonemu procesowi filtracji, wyeliminuje z powietrza nie tylko pyły zawieszone, ale także alergeny, roztocza, sierść zwierząt, brzydki zapach, czy wirusy i bakterie. Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW, sprawdza się na powierzchni nieprzekraczającej 48m2. To ważny parametr, który należy dostosować do powierzchni pomieszczenia w której docelowo ma pracować urządzenie do sterylizacji powietrza, tylko wówczas będzie on dawał z siebie całe 100 % możliwości. Tani oczyszczania powietrza jak wspominany już  Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW, znajdziemy w profesjonalnych sklepach w cenie 2299 zł.

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę podczas zakupu oczyszczacza powietrza?

Oprócz wspominanej już powierzchni oczyszczania warto zwrócić uwagę na wydajność urządzenia, głośność pracy, blokadę rodzicielską, jeśli posiadamy dzieci, lub urządzenia ma pracować, np. w przedszkolu, a także na zastosowane metody filtracji i filtry, sposób obsługi urządzenia, a także jego wygląd. Kupując w sklepie specjalizującym się w sprzedaży tego typu sprzętu, możemy liczyć na fachowe doradztwo i dopasowanie do konkretnego pomieszczenia, co daje gwarancję najwyższej skuteczności.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here