Poduszka do karmienia

0
1744

Poduszki do karmienia mogą wydawać się zbędnym wydatkiem, jednak w dzisiejszych czasach odgrywają niezwykle ważną rolę, nie tylko ze względu na wygodę mamy, ale również dziecka. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu, dopasowują się idealnie do ciała dziecka oraz mamy.

Co więcej, poduszki do karmienia zmniejszają obciążenie ramion, szyi oraz karku mamy, co wpływa korzystnie na zdrowie. Pomagają nauczyć się młodym rodzicom przystawiania dziecka do piersi oraz lepszego kontrolowania ruchów. Umożliwiają ułożenie dziecka wyżej oraz stanowią podparcie dla ramion, co wpływa na jeszcze większy komfort karmienia. Uniwersalny kształt pozwala na karmienie dziecka w wielu pozycjach.

Zalety poduszek do karmienia

Poduszka do karmienia nie musi służyć tylko i wyłącznie do karmienia. Nada się ona również do codziennego snu, czy jako asekuracja przy nauce siadania Twojej pociechy. Poduszki są lekkie i poręczne, więc możesz zabrać je ze sobą, gdzie zechcesz. Nie odkształcają się one nawet podczas długiego użytkowania.

Ich kształt chroni dziecko, a także sprawia, że jest ono blisko mamy, dzięki czemu ma ona swobodę ruchów. Poduszki mają ściągane poszewki, co ułatwia czyszczenie ich. Na naszej stronie internetowej znajdziesz poduszki, których poszewki wykonane są z bawełny, aby zapewnić Twojemu dziecku jeszcze większe bezpieczeństwo.

Na co zwrócić szczególną uwagę kupując poduszkę do karmienia?

  • Wielkość – poduszka powinna być dopasowana do Twojego dziecka, tak by było ono maksymalnie chronione. Ze zbyt małej i wąskiej poduszki dziecko może się zsuwać, natomiast w za dużej zatapiać się.
  • Wysokość – odpowiednia wysokość to również zabezpieczenie dziecka podczas karmienia. Poduszki, które oferujemy mają kilkanaście centymetrów. Jest to szczególnie ważne podczas karmienia dziecka na siedząco – za niska poduszka nie zapewni odpowiedniej wysokości, przez co karmiąca mama będzie musiała się nachylać.
  • Twardość – niestety, częstym błędem popełnianym przez rodziców jest kupowanie zbyt miękkiej poduszki dla dziecka. Nie jest to dobre ze względów zdrowotnych malucha.
  • Wykonanie – przewiewny i antyalergiczny materiał. Tylko takie poduszki mamy dostępne w ofercie naszego sklepu.

Funkcje poduszki do karmienia

Poduszki te pełnią wiele funkcji, które ułatwiają funkcjonowanie rodzicom. Po porodzie kobiety często są zmęczone i wymagają większej ilości odpoczynku, aby wrócić do pełni sił. W tym okresie najlepiej karmić dziecko w pozycji leżącej, która zapewni mamie odpoczynek.

Ułożenie noworodka na specjalnej poduszce uniemożliwi mu przemieszczenie się i zapewni większe bezpieczeństwo. Poduszki służą również jako podparcie przy karmieniu piersią, pomoc przy ulewaniu, czy też wyżej wspomniana pomoc podczas siadania i obserwowania świata.

Nasza oferta poduszek do karmienia

Poduszki dostępne na naszej stronie internetowej występują w trzech rodzajach: Lullalove, Qbana Mama oraz Pink no more. Każdy z rodzaju występuje w różnych wariantach kolorystycznych, aby poduszki nadawały się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Szczegółowy opis poduszek znajdziesz klikając w wybrany model.

Gwarantujemy najwyższej jakości wykonanie oraz szybki transport! Nie czekaj i zamów już dziś!

Sprawdzone poduszki i inne akcesoria do karmienia dziecka to zadowolenie mamy i niemowlaka. Zajrzyj po więcej na stronę hurtowni dla dzieci: https://www.marko-baby.pl/dla-mamy,10277,produkty.html.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here