Kreatywne zestawy wspomagające rozwój intelektualny twojego dziecka

0
1785

Nie sztuką jest kupić dziecku zwyczajnego misia, który na chwilę zajmie jego uwagę. Umiejętne zaproponowanie żywiołowemu maluchowi możliwości rozwoju, to dopiero prawdziwe wyzwanie! Już od najmłodszych lat trenuj mózg swojego dziecka, ćwicząc jego kreatywność. Nie potrzebujesz ani odrobiny rodzicielskiego czasu, ani też pomysłu nie z tej ziemi. Wystarczy, że podsuniesz swojemu dziecku interaktywne zabawki, które pobudzą jego szare komórki do pracy.

Edukacyjne zabawki – pomoc w wychowaniu kreatywnego dziecka

Doskonałym sposobem na rozwój twórczości u dziecka, są zestawy kreatywne LittleBits. Za pomocą małych klocków (tzw. bitów) Twój maluch może konstruować wynalazki elektroniczne. Dzięki temu, że elementy LittleBits wyposażone są w magnesy, Twój maluch z łatwością je ze sobą połączy. Pozwól dziecku puścić wodze fantazji i wykazać się odrobiną pomysłowości. W efekcie zbuduje swój pierwszy obwód elektryczny, który naprawdę zadziała!

Nauka poprzez zabawę

Chcąc stworzyć wynalazek z kolorowych bitów Twoje dziecko nie musi mieć wiedzy na temat programowania, a Ty wcale nie musisz brać dodatkowych kursów z lutowania czy okablowania by je wspomóc. Twój maluch może bezpiecznie realizować pomysły i przy okazji zgłębiać tajemniczy świat techniki, jeszcze zanim postawi swój pierwszy krok na szkolnym korytarzu.

Wszechstronnie wykształcony maluch

Interaktywne zabawki to doskonałe narzędzie edukacyjne, które mobilizuje dziecko do poszukiwania nowych, nieszablonowych rozwiązań, kształci umiejętności majsterkowania oraz projektowania. Nowoczesne zestawy pozwalają trenować mózg Twojego malucha i zwiększać jego kreatywne zasoby, mimo że wcale nie jest tego świadomy. Wybierz coś dla swojego szkraba spośród kilku możliwych zestawów LittleBits. Obudź w dziecku naturalną ciekawość świata i zaszczep chęć zgłębiania tajników techniki.

Mistrzowski prezent dla małego wynalazcy

Kreatywne zestawy będą znakomitym prezentem dla dzieci dużych i małych. Nieważne czy w domu masz grzecznego, spokojnego aniołka, czy Twoje dziecko pozostawia za sobą prawdziwy chaos. Klocki LittleBits zajmą nawet najbardziej niesfornego malucha. Jeśli szukasz pomysłu na niebanalny upominek, który wniesie coś więcej do życia Twojego dziecka niż tylko dobrą zabawę, jesteś we właściwym miejscu. Neorobot.pl to skarbnica nowoczesnych zabawek, które edukują dzieci od najmłodszych lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here