Fryzura dla dziecka

0
1900
fryzura dla dziecka
fot .pexels.com

Chcąc przystrzyc włosy dziecku lub zmienić jego uczesanie możemy przeżywać ogromne chwile udręki. Dzieci nie mają takiej cierpliwości jak dorośli i bardzo szybko się nudzą, zatem wizyta u fryzjera może być naprawdę wyzwaniem! Możesz jednak spróbować domowym sposobem zmienić fryzurę swojego dziecka. Zobacz nasze pomysły na fryzurki dla chłopców i dziewczynek i zaproponuj coś swojemu dziecku!

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/fryzury-dzieciece/

Jaka fryzura dla dziewczynki?

Chcąc zmienić fryzurę u swojej córki możesz zdecydować się na wiele wariantów. Oczywiście uzgodnij ze swoim dzieckiem, jaką chciałaby mieć fryzurę, ponieważ jeśli tego nie zrobisz może być niezadowolona z efektu i to może również wywołać u niej salwę płaczu.

Z dziewczynkami o tyle sytuacja jest bardziej skomplikowana, iż jeśli chcą zapuszczać włosy, to niechętnie zgodzą się na podcinanie końcówek – wytłumacz wówczas swojemu dziecku, dlaczego jest to ważne i uzgodnijcie, że nie zetniesz tych włosów za dużo.

Jeśli twoja córka chce mieć fryzurę na chłopaka, nie broń jej. Nie każda dziewczynka musi chcieć mieć długie włosy. Być może w krótkiej fryzurce będzie wyglądać dość oryginalnie, ale to w końcu jej włosy! Zawsze możesz je przyozdobić jakąś opaską, tasiemką lub kokardką.

Jaka fryzura dla chłopca?

Z chłopcami jest o tyle łatwiej, że bardzo rzadko chcą mieć długie włosy. A jeśli chcą, to wówczas nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby je zapuścili. Jeśli twój syn chce mieć kitkę, pozwól mu na to, z pewnością będzie wyglądał uroczo.

Jeśli jednak woli coś bardziej oryginalnego, zaproponuj mu przystrzyżenie boków i tyłu głowy, a zostaw małego irokeza na środku głowy – z pewnością wpadnie mu w oko i koledzy będą zazdrościli!

Najbezpieczniejszym wariantem fryzury chłopięcej jest oczywiście obcięcie dziecka na tzw. Jeżyka. To oznacza krótkie włosy, mniej kłopoty oraz wygodę dla chłopca, który z pewnością każdego dnia jest bardzo aktywny i długie włosy mogłyby mu przeszkadzać w zabawie!

Przeczytaj też: http://www.beautypoint.pl/fenomenalne-rzesy-3d/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here