Zabawki Treasure X dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów

0
2044
Zabawki Treasure X dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów

Kto z nas, szczególnie będąc dzieckiem, nie śledził przygód poszukiwaczy skarbów. Starodawne artefakty, skrzynie pełne złota i klejnotów rozpalają wyobraźnię. Marzenia o zostaniu prawdziwym łowcą skarbów ma niejedno dziecko. Zestawy zabawek Treasure X pozwalają na wcielenie się w rolę odkrywcy skarbów i tajemnic.

I ty możesz zostać odkrywcą

Odkrywanie tajemnic to fantastyczna i wciągająca na długie godziny zabawa. Szczególnie, jeśli stawką jest poszukiwanie prawdziwego złota i niezwykłych artefaktów. W każdym dziecku drzemie natura odkrywcy, a zabawki Treasure X pozwalają na zmaterializowanie tych marzeń. Uczestniczenie w takiej przygodzie daje wiele radości, a poza tym wspiera dzieci w rozwoju przydatnych umiejętności. Przede wszystkim rozwija ciekawość świata, umożliwia doskonalenie zdolności manualnych, stwarza świetną okazję do ćwiczenia wyobraźni i budowania ciekawych historii, w których uczestniczą bohaterzy Treasure X.

Czym są zabawki Treasure X?

Zabawki Treasure X to różnorodne zestawy, które zawierają figurki akcji. Te, wraz ze skarbem i artefaktami zatopione są w bryle, która pod wpływem wody mięknie. Wtedy, przy pomocy dołączonego narzędzia, można zabrać się za odkopywanie kolejnych elementów zabawki. Po ich odkryciu przychodzi czas na składanie. Każda figurka akcji powstaje ze złożonych i właściwie dopasowanych elementów. W poszczególnych zestawach znajdziemy także najróżniejsze skarby – może to być skrzynia ze złotem, artefakt, broń bohatera. Odnalezienie skarbu nie byłoby oczywiście możliwe bez mapy, która ujawnia wszystkie tajemnice, o ile odczyta się ją we właściwy sposób. By cała przygoda zakończyła się sukcesem, należy przejść przez wszystkie jej etapy, czyli tak zwane poziomy przygody, które opisane są w misji.

Zabawa w kolekcjonowanie

Figurki akcji Treasure X są również figurkami kolekcjonerskimi. Kolejne zestawy zawierają różne postaci, które są ze sobą tematycznie powiązane. W zależności od kolekcji zebrać można na przykład 24 lub 18 figurek. Są wśród nich wzory niezwykle rzadkie, które mogą świecić w ciemności. Wszystkie skarby i artefakty również stanowią element kolekcji i każdy z zestawów zawiera inne elementy.

Z zestawami Treasure X można uczestniczyć w przygodach figurek Łowców. Można również wybrać zestaw, w którym rządzą smoki, a z poszczególnych elementów składa się figurki Małych Bestii. Wielbiciele kosmicznych przygód na pewno wybiorą kolekcję składającą się z figurek Obcych oraz figurek Łowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here